Duben 2016

Nový design

22. dubna 2016 v 1:11 | Shagy |  Já a tak
Možná jste na této adrese hledali šedo zelený blog s centimetrem, který omotává jablko, v záhlaví.
Už to ale chtělo změnu. Aby taky ne po pěti letech!
Jak se Vám líbí?
Máte nějaké technické připomínky k blogu a jeho designu?
Budu ráda za Vaše komentáře, protože bez Vás by to nešlo. :)

Ukázka jídelníčku

21. dubna 2016 v 21:29 | Shagy |  Co jíst
Ahoj lidi,
psali jste si o ukázku jídelníčků, tak jsem se rozhodla sem dát stravu jednoho mého průměrného dne.

Moje každodenní ranní rutina je lžička zeleného ječmenu rozmíchaná ve vodě a ovesná kaše z lidlu, do které přimíchávam vlákninu (psyllium). Když jdu na odpolední do práce tak si k obědu dělám toasty nebo něco rychlého. Posledně jsem si dělala cuketu s rajčaty, vajíčky a bazalkou a to je teda bomba. Nikdy jsem netušila, že mi takhle bude cuketa chutnat.


Recept mám z časopisu dieta, pokud o něj máte zájem, napište mi :)

Po obědě zpravidla nesmí chybět kafe a k němu něco dobrého. Já miluju sladký, ale v rámci zdravé stravy si dávám například myslityčinku nebo jogurt. Pak jdu do práce a k večeři si kupuju saláty v Albertu, například Cézar salát je úplně nejlepšííííí (s vidličkou uvnitř) nebo quinoa s avokádem a grilovanou zeleninou byla taky super (s lžičkou uvnitř). Obojí stojí kolem 50-60kč a když nemáte čas, určitě je to ta lepší alternativa oproti fastfoodu :)
Tak to už je pro dnešek vše, zatímco jsem psala tenhle článek, zasychá mi na obličeji slupovací maska od Avonu, kterou jsem dostala k narozeninám, takže jí jdu strhnout a uvidíme, co to udělá.
Mějte se krásně a zas příště čau. :)

P.S. Tenhle článek není reklama na Lidl, Albert, časopis Dieta ani na Avon. Pokud to ale čte někdo ze zástupců těchto firem, samozřejmě mi zaplatit můžete, páčko :)