Leden 2014

Pokračujeme

24. ledna 2014 v 13:02 | Shagy |  Já a tak

Takže už chápu, proč s tím mám takové problémy :D

Ne, docela to jde, i když váha teď trochu zakolísala nahoru a dolu, tak dneska ráno tam bylo 66,7kg, z čehož mám fakt radost! Od Vánoc mám dole 4,2 kg a je to super. Můj bezcukrový půst stále pokračuje, dneska je to už 20. den a jen pro upřesnění: myslím rafinovaný cukr a potraviny, jež ho obsahují, ovoce normálně jím :) Pohyb je stále nula, asi se budu opakovat, ale dokud neudělam poslední zkoušku, tak na to prostě nemám čas :-/

Musím zmínit, že během zkoušek jsem si vypěstovala návyk na jistou věc, a tím myslím energy drinky :( pravda, jsou bez cukru, ale co si budeme povídat, umělá sladidla taky nejsou uplně košér. Bohužel kafe už na mě nefunguje a já se prostě musim soustředit. Pokud vás napadá, že mozek potřebuje na učení cukr, tak to odmítám a popírám :D

No, jdu se podívat za váma, co je novýho ;)

Držím se

17. ledna 2014 v 20:09 | Shagy |  Já a tak
Tak jak to se mnou vypadá? Celkem to ujde, přestože jsem už 13. den bez cukru. Nechápu, jak to můžu vydržet, já - takovej sladkožrout. Chutě sice mam, ale dá se to překonat. Nejvíc mě motivuje to, že když už jsem to vydržela tak dlouho, tak si to přece nezkazim, žejo. Moje poslední váha byla 67,5 kg někdy před dvěma dny, pak nevim, vybila se mi baterka ve váze. Co se sportu týče, tak pořád nic. Zkouškový je potvora, která bere energii na cokoliv, tak snad potom. Navíc jak jsem pořád ve stresu, tak mam staženej žaludek až hrůza no a pak nejim no.

nohy

Vlastně i teď mam hlad, takže si jdu něco udělat. Jak se daří vám?

Šla jsem do sebe

12. ledna 2014 v 12:04 | Shagy |  Já a tak
Moje hmotnost mě posledně vyděsila tak, že jsem si řekla dost a přestala jsem žrát jako prase. Přemejšlela jsem nad tím, jestli jde za týden shodit 1 kg tak, abych v půlce března měla aspoň těch 62 na to, aby se moje tělo vlezlo do šatů. No, musim říct, že mít silnou vůli není vůbec nic jednoduchého. Zatím jsem vydržela 7 dní bez cukru, ale dívat se na svojí drahou polovičku, jak si tu vychutnává moje milované Toffifee, ledovou čokoládu, láduje se tu párkama s kečupem... hrůza :D. Samozřejmě se nesnažim jen o vynechání cukru, ale i o víc ovoce a zeleniny, vyváženou stravu a tak dál. Takže místo jednoho kila za týden mám teď dole skoro tři a je to super, doufam, že to vydrží. Pravidelně aktualizu mojí váhu vlevo nahoře nad menu. Blbý je, že o zkouškovym nemam čas (a ani moc chuť) cvičit. Jediný, co dodržuju pravidelně, jsou cviky z rehabilitace na krční páteř. Pak se snažim chodit víc pěšky, no a včera výjimečně jsem si zacvičila podle rutina.cz, což mi ukázalo, jak bídnou kondici mám :D No, když už jsem jednou zhubla na 60kg, tak to dokážu znova.

Jsem realista?

6. ledna 2014 v 17:25 | Shagy |  Já a tak
Bohužel, je to tak. Mam o 11 kg víc než před rokem a považuju to za totální osobní prohru. Teď po Vánocích se snažím zase zajet do starých kolejí, ale už teď je mi smutno z toho, že to dá tolik námahy a v podstatě to bude k ničemu. Já si totiž nedokážu představit, že bych tohle odříkání podstupovala celej život, ale když to nezkusim, tak budu akorát přibírat, přibírat a přibírat... Víte, chtěla bych jít v březnu na ples, ale moje šaty jsou na člověka tak cca se 60 kily. Myslíte, že bych mohla mít do března kolem 62? Myslíte, že jsem realista, pokud si myslím, že můžu dát dolu 1 kg za týden?

Asi ne, co ?


únor 2013