Duben 2013

Rutina

13. dubna 2013 v 22:38 | Shagy |  Cvičení
Znáte stránky RUTINA.CZ ? Je to HIIT (high intensity interval training) cvičení, kde neni potřeba žádný vybavení ani peníze, prostě cvičíte doma. Jsou to krátký, ale intenzivní, cvičení, který se vyznačujou vysokou tepovou frekvencí. Já jsem si včera zacvičila s tou paní - Maruškou, která o tom natáčí videa a je to fakt super. Bolí mě spousta svalů, o kterých jsem doteď nevěděla, že je mám. A už mi začínají růst buchty na břiše!

Koukněte :))


Trocha sportu při sobotě

13. dubna 2013 v 18:45 | Shagy |  Fotky
Konečně se dá po dlouhý době vylézt ven a něco tam trochu dělat, takže jsem dnes vyrazila na brusle. Jsem na sebe docela pyšná, ujela jsem 21 km.


A jen tak pro zajímavost přikládám fotku z plesu, z minulýho roku (75 kg).


Už se nemůžu dočkat, až přestane foukat a pršet a půjdu konečně BĚHAT ♥ !

Tak jak dneska?

11. dubna 2013 v 22:51 | Shagy |  Den po dni
Vzhledem k tomu, že mam poslední dobou pocit, že začínám opět neuvěřitelně kynout, začínám zase tvrdě dřít :D. Co se týče váhy, bojím se na ní stoupnout, takže žádné nové číslo vám nesdělím. A cvičení? Dnes hodina na rotopoedu + nějaký to posilování, kliky, atd. A jídlo?
Snídaně: ovesné vločky s mlíkem a banánem
Oběd: brambory s křenovou omáčkou
Večeře: plátek celozrnného chleba se žervé a eidamem, půl okurky
Asi to dnes nebylo nic moc, ale nějak nemám hlad ani chuť :-/

A jen tak pro inspiraci Vám chci ukázat můj ideál- namakanou postavu herečky Jennifer Carpenter, akorát že tak nikdy vypadat nebudu :D Bohužel nejsem ani tak vysoká a ani tak úzká :))

No a tohle je realita :D


Zázračné diety

9. dubna 2013 v 9:11 | Shagy |  Já a tak
Neskutečně mě rozčiluje, když narazím na stránky, kde se inzeruje "zázračné", ale zdravé, hubnutí, kdy za deset dnů můžeme shodit 5-8 kg! Proboha, co je na tom zdravého?! Jde o nějakou knihu s buhvijakym obsahem a to má jako fungovat, jo?

Kromě toho má ona tato kniha asi 100 stránek a stojí 500,-. To by si snad koupil jen hlupák. A nejlepší je, že je "právě teď" akce, že do 10.4. je náááhodou sleva, no nekupte to :)

Pokud se chcete podívat na zázrak, tak klikněte TADY.

Takovým a podobných inzercím se raději vyhýbejte.

Co říct?

6. dubna 2013 v 11:56 | Shagy |  Já a tak
Ahoj lidičky,
ráda bych zase přispěla nějaký zajímavým článkem, ale není o čem psát. Váha stagnuje na čísle plus mínus 60kg. Míry jsem v poslední době raději nepřeměřovala. Strava taky není uplně ideální, hlavně teď o Velikonocích jsme měli tolik jídla, že by se z toho najedla celá Afrika a já jsem nedělala nic jinýho, než jedla. Sportu taky teď moc nedám, pořád čekám, až se zlepší počasí a pořád nic. Dokonce se mi o běhání už i zdá, ale venku je na to moc zima. Potřebuju asi nějakej životabudič, chybí mi elán. Potřebovala bych nějak nakopnout, abych se zase vrátila ke zdravému životnímu stylu.

Tak aspoň doporučím skvělou svačinku: bílý jogurt s jablkem, ořechy a medem, mňam :)