Listopad 2012

Nevím co s tím

22. listopadu 2012 v 18:56 | Shagy |  Já a tak
Mám docela radost ze svých hubnoucích výsledků. Podařilo se mi snížit BMI z 26.57 na 22.8. Váha 65kg na 168,5cm. Jenže o víkendu jedeme k babičce slavit narozeniny a tam se nikdy jídlem nešetří. Dnes jsem byla obeznámena, že budou smažené řízky, salát, masové pirohy, dort a tak dále. Co dělat, když tyto věci vůbec nejím? Jak vyřešit tuto situaci, když tam strávím vlastně celý den? Je smutné, že v mých 23 letech mají potřebu do mě cpát tuny jídla proti mé vůli :-/ A když řeknu, že hubnu, tak akorát uslyším: Vždyť už jsi hubená dost, tak si dej. Achjoooo.

Dnes je úterý 20.11. 2012

20. listopadu 2012 v 20:53 | Shagy |  Den po dni
Dlouho jsem nenapsala co jím, tak bych ráda třeba zrovna dnešní jídelníček.

- ovesná kaše (jako každý den)
- půl okurky
- dva plátky fitness chleba s lučinou
- jablko s bílým jogurtem Hollandia
- tři vařené mrkve

Dnes jsem se překonala v jídle, ale taky dnes nemám vůbec chuť cvičit :-/

Porovnání

19. listopadu 2012 v 19:11 | Shagy |  Fotky
Mám ráda porovnávající fotky postavy ve stejném oblečení, tak přidávám další :)


Můj zlozvyk

19. listopadu 2012 v 17:23 | Shagy |  Já a tak
To, co potřebuji, je začít mít ráda svoje tělo takový, jaký je. Obávám se, že jsem se dostala do stadia, kdy dietu a jídlo začínám moc hrotit. Každý den se ráno vážím, i když by se toto mělo dělat tak jednou za týden (dnes 65,6kg), často si přeměřuju míry a řeším jídlo. Tedy ne že bych počítala kalorie, ale vždy mám hrůzu z toho, kolik asi přiberu, když si dám např. pomazánku. Doufám, že mě to brzy přejde, protože bych měla asi více myslet na školu než na hubnutí :-/

Dnes je neděle 18.11.

18. listopadu 2012 v 23:09 | Shagy |  Den po dni
Tak dnes se mi ráno objevil na tváři blažený výraz, když jsem se podívala na váhu pod sebou, která ukazovala 65,8. To je již téměř 10 kg dole z původních 75. Mám radost. Ještě 3,8 kg a nechám si udělat tetování, jak jsem sama sobě kdysi slíbila. Je skvělé chodit nakupovat, když mi konečně oblečení padne, jak si představuji. Již nepotřebuji velikost L, nýbž M :)). Jen ty kalhoty musím mít pořád 40, protože mám holt ty široké boky :-/. Dále bych ráda zaktualizovala své míry od minula, jak jsem pokročila:

minule hrudník 96cm - stále stejné
minule pas 77 cm - dnes 75 cm
minule boky 96cm - dnes 93 cm
minule zadek 101cm - dnes 100
minule stehno 56cm - dnes stále 56
minule paže 30cm - dnes 28 cm
minule krk 34cm - dnes 33 cm
minule lýtko 35cm - dnes 33 cm
Tak snad mi to hubnutí ještě vydrží, máte někdo nějaké tipy, jak přežít Vánoce? :o)

Jak mi to jde?

17. listopadu 2012 v 23:00 | Shagy |  Den po dni
Tak si kladu otázku, jak se mi to hubnutí poslední dobou daří a musím konstatovat, že váha stagnuje. Dosáhla jsem již 66kg, ale dolů to teď moc neleze. Rozhodla jsem se tedy ještě přitvrdit a po šesté hodině večerní sesnažím jíst pouze zeleninu (chodím spát mezi 11 -12). Docela mě rozmrzelo, že v mé oblíbené lékárně přestali prodávat přípravek HEMA C.L.A, o kterém jsem psala minule, což mě velmi mrzí, protože moje podvědomí potřebuje placebo efekt. Našla jsem ale jiný produkt, který již druhým dnem testuji. Jmenuje se Aktiv Fett-Control a bere se vždy po jídle, ze kterého odpoutá tuky a ty se již pak prý neukládají, no uvidíme :o). Docela mě také děsí přesdstava Vánoc, protože ráda peču cukroví i vánočky a také kapr je moje oblíbené jídlo, takže se modlím, abych tomu všemu nepodlehla :). Jinak dále cvičím pořád stejně: rotoped, posilování, plavání a teď jsme se s kamarádama domluvili, že začnem hrát volejbal, tak uvidíme, zatím jsem tam byla jednou a dost mě bolí ruce :D. A co vy? Pokud máte co říct, budu ráda, když se jakkoliv vyjádříte :-).